Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Po zaregistrování objednávky obdržíte její potvrzení na Vámi uvedený email. V emailu Vám bude přiřazeno číslo objednávky, dle kterého budeme Vaši platbu identifikovat.  V našem e-shopu se dále můžete setkat u určitého zboží s dodací lhůtou až do 3 týdnů. Tato lhůta je uvedena u zboží, které na základě objednávky zákazníka objednáváme u našich dodavatelů. Jakmile zboží od dodavatele obdržíme informujeme zákazníka SMS zprávou nebo emailem.  Dále je zde ještě možnost osobního odběru v prodejně naší společnosti na adrese Beroun, Plzeňská 1294/107 a Bavoryně. Další možnost je dovoz zboží naší dopravou (do 2 tun). Cena dopravy do 100 km je 30,- Kč/km. V případě, že nastane zdržení odeslání zboží z jakéhokoliv důvodu, jste o této skutečnosti informováni na Vámi zadanou emailovou adresu. V našem eshopu jsou umožněny následující způsoby plateb za vybrané zboží:

1. platba předem na náš bankovní účet

2. platba dobírkou při převzetí zboží

3. hotovostní platba v prodejně společnosti

 

Objednávat je možné pouze v rámci České republiky.

 

Reklamační podmínky


Jestliže je zboží poškozeno přepravou nebo vykazuje výrobní vadu, lze je zaslat doporučenou zásilkou zpět na adresu provozovatele s uvedením důvodu reklamace, číslem objednávky a požadavkem na výměnu zboží či vrácení peněz. Nové zboží bude zákazníkovi odesláno v nejbližší možné době.

 

Podmínky pro vrácení peněz


1. Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům

2. Zákazník musí zásilku odeslat do 30 dní po obdržení zboží

3. Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky

4. Vracíme Vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze formou doporučené zásilky. Zásilky dobírkou nebudou přijaty.

 

Ochrana osobních dat


Osobní údaje zákazníků jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby společnost Kamil Bartušek - Dřevona poskytnuté údaje zpracovávala a využívala pro interní a marketingové potřeby. Tyto údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobám. Potvrzením objednávky souhlasíte se zasíláním informačních emailů z internetového obchodu dřevona-rezivo.cz v souladu se zákonem č.480/2004 Sb. Kontaktní údaje na provozovatele shopu naleznete na stránce Kontakt.