Obchodní podmínky

Obchodní podmínky:

Po zaregistrování objednávky obdržíte její potvrzení na Vámi uvedený email. V emailu Vám bude přiřazeno číslo objednávky, dle kterého budeme Vaši platbu identifikovat. Objednávka je po odeslání zpracována a zboží bude odesláno PPL do 2 dnů od připsání úhrady za vybrané zboží na náš bankovní účet. V případě zvolení platby dobírkou do 2 dnů od přijetí objednávky, je-li zboží skladem. V našem shopu se dále můžete setkat u určitého zboží s dodací lhůtou až do 3 týdnů. Tato lhůta je uvedena u zboží, které na základě objednávky zákazníka objednáváme u našich dodavatelů. Jakmile zboží od dodavatele obdržíme, zasíláme je zákazníkům nebo v případě osobního odběru informujeme zákazníka emailem. Zboží je zasíláno prostřednictvím PPL. Dále je zde ještě možnost osobního odběru v prodejně naší společnosti na adrese Beroun, Plzeňská 1294/107 a Bavoryně. Další možnost je dovoz zboží naší dopravou (do 2 tun). Cena dopravy do 100 km je 24,- Kč/km. V případě, že nastane zdržení odeslání zboží z jakéhokoliv důvodu, jste o této skutečnosti informováni na Vámi zadanou emailovou adresu. V našem shopu jsou umožněny následující způsoby plateb za vybrané zboží:

1. platba předem na náš bankovní účet

2. platba dobírkou při převzetí zboží

3. hotovostní platba v prodejně společnosti

 

Objednávat je možné pouze v rámci České republiky, provozovatel zasílá zásilky do zahraničí pouze na základě předchozí telefonické domluvy.

 

Reklamační podmínky


Jestliže je zboží poškozeno přepravou nebo vykazuje výrobní vadu, lze je zaslat doporučenou zásilkou zpět na adresu provozovatele s uvedením důvodu reklamace, číslem objednávky a požadavkem na výměnu zboží či vrácení peněz. Nové zboží bude zákazníkovi odesláno v nejbližší možné době.

 

Podmínky pro vrácení peněz


1. Zboží musí být neporušené v originálním obalu, tak aby mohlo být dále nabízeno zákazníkům

2. Zákazník musí zásilku odeslat do 30 dní po obdržení zboží

3. Ve vrácené zásilce musí být vložena kopie útržku z dobírkové nebo balíkové složenky

4. Vracíme Vám pouze peníze za zboží, nikoliv poštovné a balné. Zboží zasílejte pouze formou doporučené zásilky. Zásilky dobírkou nebudou přijaty.

 

Ochrana osobních dat


Osobní údaje zákazníků jsou zpracovány v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. Poskytnutím údajů k registraci návštěvník souhlasí s tím, aby společnost Kamil Bartušek - Dřevona poskytnuté údaje zpracovávala a využívala pro interní a marketingové potřeby. Tyto údaje nebudou v žádném případě poskytnuty třetím osobám. Potvrzením objednávky souhlasíte se zasíláním informačních emailů z internetového obchodu dřevona-rezivo.cz v souladu se zákonem č.480/2004 Sb. Kontaktní údaje na provozovatele shopu naleznete na stránce Kontakt.